corner of section

Spintelių užraktai

Atstovaujame vieną didžiausių ir patikimiausių Europos elektroninių užraktų gamintojų – įmonę OJMAR, kurios specializacija – užraktų gamyba (nuo paprastų mechaninių iki išmanių elektroninių užraktų).

RFID užraktai spintelėms

Spintelių užraktų automatizavimas RFID technologija! Dar niekada nebuvo taip paprasta automatizuoti spintelių užraktus. Ši nauja technologija gali padėti sutaupyti laiko ir finansinių išteklių! Jums nebereikės atskirų raktų kiekvienai spintelei, nereikės keisti spynos pametus raktą. Viena kortele/žetonu ar apyranke atrakinsite tiek spynų, kiek bus užprogramuota. Turėsite galimybę pasirinkti bet kurią laisvą spintelę ir susieti jos užraktą su savo raktu.

Šis technologinis sprendimas tinka naujų bei esamų spintelių užraktų automatizavimui. RFID spynos pasižymi puikiomis funkcinėmis savybėmis, yra labai patogios ir ilgaamžės.

Automatizuotus užraktus galima taikyti tiek kelioms spintelėms, tiek ypač dideliam jų skaičiui.

Dažniausiai naudojama: sporto klubuose, baseinuose, SPA centruose, ofisuose, gamyklose, kitur.

Ojmar lockOjmar lockOjmar lock

Kodiniai spintelių užraktai
Verslo sritims arba aptarnavimo tipui, kai klientas neturi ir negali nešiotis nei rakto, nei elektroninio (RFID apyrankės, kortelės ar pakabuko) identifikatoriaus, yra būtini elektroniniai kodiniai užraktai. Atėjęs prie spintelės vartotojas suveda savo kodą ir užrakina dureles, grįžęs – atsirakina su tuo pačiu kodu. Šis sprendimas puikiai tinka įprastiems ar savitarnos sporto klubams, biurams ar gamybos įmonėms.

Kodinė spynaKodinė spynaKodiniai užraktai

Kortelių/monetų užraktai

Kai elektroniniai užraktai nėra reikalingi arba tiesiog jie yra per brangūs, o jūs turite elektronines abonementų korteles, mes jums galime padėti.

Mechaniniai korteliniai užraktai – tai užraktai, skirti sporto klubams, parduotuvėms ar kitoms įstaigoms. Šie užraktai išduoda raktą tik tuomet, kai yra paliekama kortelė. O vėliau kortelę galima pasiimti tik tada, kai raktas yra spynoje. Tai užtikrina, kad raktai bus visada gražinti, o jeigu kas ir pamirš, jūs lengvai rasite kas tai padarė.

Apyrankės

Susisiekite dėl šio sprendimo